Ботев победи с 1:0 Рубин Казан в поредната си контрола

...

Ботев се справи с Рубин Казан в контрола

Ботев победи с 1:0 Рубин Казан в следващата си контрола на лагера в Турция. Единственото попадение вкара Мартин Секулич в 21-та минута.
Прочетете още
Това беше четвърта инспекция на отбора на лагера в Турция след загубите от Гурник и Пакши и успеха против Вейле.

В контролата присъединяване не взеха Хидайте Ханкич и Антоан Бароан, които са пред овакантяване.

Ботев откри в 21-та минута, когато вратарят на руснаците излезе да почисти дълъг пас в предни позиции, само че вместо това подаде топката на Мартин Секулич, който от въздуха я прати в мрежата за 1:0.

В края на полувремето юношата Ивайло Видев се контузи и беше сменен наложително.

Следващата контрола на Ботев е на 3 февруари против Динамо Москва.

Ботев: Матвей Игонен, Димитър Папазов, Ивайло Видев, Сирики Диабате, Лъчезар Балтанов, Красиан Колев, Дилан Мертенс, Николай Минков, Уме Емануел, Мартин Секулич, Фаустас Степанавичюс

Рубин  Марат Апшацев, Руслан Безруков, Валентен Вада, Игор Вуячич, Алексей Гриценко, Урош Дрезгич, Юрий Дюпин, Дмитри Кабутов, Лазар Ранджелович, Дардан Шабанхаджхай, Касра Тахери

Източник: trafficnews.bg