Ботев (Пловдив) се наложи с 2:0 над Левски (София) в

...

Ботев II победи и дубъла на Левски

Ботев (Пловдив) се наложи с 2:0 над Левски (София) в контролна среща при дублиращите тимове. Двубоят се игра на един от естествените терени на " Футболен комплекс Ботев 1912 ".

" Канарчетата " вкараха по един гол в двете полувремена, като попаденията паднаха по еднакъв метод. Още в 6-ата минута състезател, каращ проби при " жълто-черните ", излезе очи в очи с вратаря на " сините " и прати топката в мрежата за 1:0.

Малко преди края на дуела Пламен Цончев получи извеждащ пас и останал самичък против стража се разписа за 2:0. Двата отбора направиха забавен за наблюдение дуел, с редица голови положения и пред двете порти.

По този метод " канарчетата " приключиха зимната си подготовка. " Жълто-черните " записаха три победи (над ЦСКА - София, Гигант (Съединение) и Левски) и едно проваляне от Спартак (Пловдив).

" Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.