Ботев Пловдив излиза срещу Славия в мач от 3-ия кръг

...

НА ЖИВО: Ботев Пд - Славия 0:0, без точен удар към двете врати

Ботев Пловдив излиза против Славия в мач от 3-ия кръг на efbet Лига. Срещата започва в 18:45 часа на стадиона в Коматево. Двубоят може да наблюдавате директно в ефира на и минута по минута с. Резултатът е 0:0.

Срещата стартира много динамично като и двата отбора започнаха с офанзивите към двете порти. В първите десетина минути играчи и на двата отбора стреляха към съперниковите вратари, само че по този начин и не откриха задачата.

Макрилос също опитва мерника си, само че и той не сполучи. Славия контролираше мача, само че офанзивите по този начин и не намираха точната цел.

В 41-ата минута опит за офанзива на Хосе Мартинс - Маркиньос беше спряна с опитност от Виячки. Малко по-късно Бароан стреля със задна ножица, само че топката не откри задачата. В идната офанзива и малко преди края на първата част Току стреля с мощен шут, само че Христов застана на пътя на топката и тя излезе в корнер.