Борусия Мьонхенглдбах се класира на четвъртфиналите за Купата на Германия

...

Борусия М стигна 1/4-финалите след обрат, Кьолн отпадна с дузпи от Купата на Германия

Борусия Мьонхенглдбах се класира на четвъртфиналите за Купата на Германия след победа като посетител над Щутгарт с 2:1.

Домакините откриха резултата още във 2-ата минута след попадение на Силас Вамангитука. Гостите изравниха надълбоко в добавеното време на първото полувреме посредством Маркъс Тюрам.

Борусия започва нападателно второто полувреме и в 50-ата минута реализираха цялостен поврат след гол на Аласан Плея, който бе задоволителен за триумфа.

В различен дуел от 1/8-финалната фаза в шампионата Кьолн отпадна от втородивизионния Ян Регенсбург с резултат 5:6 след осъществяване на дузпи. Тимът от Бундеслигата поведе с 2:0 с попадения на Исмаил Якобс и Емануел Денис, само че домакините се добраха до равенството след голове на Скот Кенеди и Ян Джордж. При осъществяването на дузпите играчите на Ян Регенсбург демонстрираха по-здрави нерви и стигнаха до триумфа с общ резултат 6:5.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `