Борещият се за оцеляване във Втора лига Оборище(Панагюрище) успя да

...

Оборище взе точка в Горна Оряховица

Борещият се за оцеляване във Втора лига Оборище(Панагюрище) съумя да вземе точка при аудиенция си на Локомотив(ГО). Мачът сред двата отбора приключи 0:0, само че дейностите на терета се водеха главно в полето на гостите.

" Железничарите " изпуснаха куп положения, до момента в който гостите съвсем не зтрудниха вратарят на Локо.

Деян Христов от домакините изпусна още в седмата минута да открие резултата. 15-тата минута бе за съотборникът му Веселин Любомир, в който топката рикушира, само че още веднъж нямаше гол. Отново Любомиров проби отдясно в 21-та минута, само че Деян Христов пропусна. Две минути по-късно бе анулиран гол на Кевин Осеи, поради чиста засада. Още едно попадение за Локо (ГО) не бе зачетено в 41-та минута, още веднъж поради засада.

През второто полувреме картината не се промени значително. 55-тата минута Осеи опитва рефлексите на вратаря на Оборище, а единствения удар по посока на домакинската врата, за гостите, бе на Елидиано Лима в 69-тата минута.

До края на мача домакините, по този начин и не стигнаха до попадение откакто срещнаха добре проведена отбрана и сигурен вратар.

Въпреки извоюваната точка в северия град Оборище остава в зоната на изпадащите.

Източник: marica.bg