Болоня и Беневенто завършиха наравно 1:1 в мач от 22-ия

...

Болоня и Беневенто не се победиха, Антов гледа от пейката

Болоня и Беневенто приключиха наедно 1:1 в мач от 22-ия кръг на Серия " А ". Българският бранител на " рособлу " Валентин Антов още веднъж остана неизползвана запаса.

Никола Сансоне откри резултата в 1-ата минута, а Бенито Виола изравни след час игра. Така и двата отбора имат по 24 точки и са съседи във краткотрайното класиране.

Срещата стартира фантастично за домакините, които поведоха още в 1-ата минута. Тогава Муса Бароу откри Никола Сансоне, който вкара на празна врата за 1:0.

В 16-ата минута мощен удар на Джанлука Капрари срещна гредата. В края на полувремето Такехиро Томиясу имаше добра опция да се разпише, само че не откри очертанията на вратата.

В началото на второто полувреме Сансоне също пропусна добра опция за гол. След час игра Беневенто изравни. Бенито Виола се възползва от неумела интервенция на Лукас Скорупски и прати топката във вратата за 1:1.

В добавеното време на мача Брайън Дабо можеше да донесе трите точки на гостите, само че Скорупски избави удара му.
 Вальо Антов остава запаса и против Беневенто?