BNEWS пита МВР, министър Даниел Митов и главния секретар Мирослав

...
BNEWS пита МВР, министър Даниел Митов и главния секретар Мирослав
Коментари Харесай

Цивилни барети и антитерористи от “Частното МВР” пазят политическия терорист Делян Пеевски, докато се надвиква по женски с Асен Василев пред Парламента! - Би Нюз - Топ новини от България



BNEWS пита Министерство на вътрешните работи, министър Даниел Митов и основния секретар Мирослав Рашков:

Какво вършат баретите от Отряда за битка с тероризма (СОБТ) и от Специализираните сили в цивилни облекла към Пеевски?

Имало ли е заповед джука към всички барети на дежурство или в отмора в 6:30 сутринта да се явят в цивилни облекла пред Парламента, с цел да пазят корпулентното тяло на Делян Пеевски? На какво съображение?

Ако беше станала, недай си Боже, терористична опасност в столицата по същото време КОЙ и по какъв начин щеше да реагира от страната?

Имало ли е няколко цивилни роти – 100 индивида от “баретите ”, на улиците пред Народното събрание?

Пеевски самичък по себе си “терористична опасност ” ли е? Или животът му е по-ценен от този на нас, естествените български жители?



В България има ли Министерство на вътрешните работи или Министерство на вътрешните работи е частна

благосъстоятелност на Делян Пеевски с действен изпълнителен шеф Валентин Трифонов, който пуска дилемите към министъра, основния секретар и обособените служби?


Служителят с брадата и черните очила от дясната страна на Пеевски явно не е от НСО. Вероятно е от СОБТ, които съгласно нормативната уредба си препокриват функционалностите по защита с НСО. Твърди се, че чиновници на СПС, към 40 на брой, са били преназначени в жандармерията, за покрият нуждата от засилена защита на Пеевски.
Айсбергът на корупцията е мощно изплашен, с цел да върви с такава защита. Сигурен съм, че Путин го дебне и чака единствено да му се открие. Шегувам се. Всъщност е по-вероятно е, да е изплашен от разлъката с един негов съдружник, дето най-често живее “фдубай ” Мирише му на барут на корполентния. Явно и на СОБТ по този начин им мирише, че нещо са се напрегнали или най-малко по този начин наподобява.

Димитър Стоянов, публицист от BIRD
Източник: bnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР