Благоевград. Съвсем очаквано, още първите два мача от елиминационната фаза

...

Благоевград: Интригуващи двубои се провеждат в турнира за „Купите на Община Благоевград”

Благоевград. Съвсем предстоящо, още първите два мача от елиминационната фаза на шампионата за „ Купите на Община Благоевград ” провокираха доста страсти измежду феновете на стадион „ Христо Ботев ”. Това оповестиха от пресцентъра на Общината . Първи на терена излязоха тимовете на ПФК „ ЦСКА ” и кипърския „ Апоел ”-Никозия. Армейците поведоха с 1:0 през първото полувреме. Столичани бяха по-добрият тим, само че затвърдиха превъзходството си с два късни гола, с цел да завоюват с крайното 3:0.
Оспорван дуел се получи сред домакините от ОФК „ Пирин ” и отбора на ПФК „ Славия ”-София. „ Орлетата ” поведоха с 1:0, само че „ белите ” изравниха още в идната офанзива. Двата тима изпуснаха положителни положения за гол, само че в последна сметка две неточности в отбраната на „ Пирин ” бяха осъдени от футболистите на „ Славия ” и дуелът приключи при резултат 1:3 в интерес на белия отбор.
Много заряд дават обещание и срещите, които ще се играят във втората част от днешния ден. Голямото дерби стартира от 17:30 часа е сред португалския исполин ФК,,Бенфика " и сръбския гранд ФК,,Цървена звезда ”. Последният дуел е от 18:40 часа и изправя един против различен хърватския ФК,,Динамо ”-Загреб и сръбския ФК „ Войводина ”.
Източник: focus-news.net