Бойко Борисов: Поздравявам първия!
Благодаря за всеки глас за ГЕРБ. Поздравявам първия! Такъв е първият коментар на водача на ГЕРБ в обществените мрежи, след като излязоха първите резултати от екзитполовете.
" Равносметката е ясна за нас и я направихме още с оставката на кабинета “Желязков ". Без обединения и без безпринципни сглобки! Да спечелиш изборите е едно, да управляваш е напълно друго. Изборите вземат решение какъв да е първи, само че договарянията ще решат кой ще ръководи ", съобщи той.
" ГЕРБ може и в ръководство, и в съпротива. И в политиката, както и в живота, би трябвало самообладание ", заключи той.
ФОКУС напомня, че за момента " Прогресивна България " получава 109 депутатски места.
" Равносметката е ясна за нас и я направихме още с оставката на кабинета “Желязков ". Без обединения и без безпринципни сглобки! Да спечелиш изборите е едно, да управляваш е напълно друго. Изборите вземат решение какъв да е първи, само че договарянията ще решат кой ще ръководи ", съобщи той.
" ГЕРБ може и в ръководство, и в съпротива. И в политиката, както и в живота, би трябвало самообладание ", заключи той.
ФОКУС напомня, че за момента " Прогресивна България " получава 109 депутатски места.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




