Бившият председател на камарата Кевин Маккарти (R-CA) се разрови на

...
Бившият председател на камарата Кевин Маккарти (R-CA) се разрови на
Коментари Харесай

Бившият председател Маккарти обвинява реп. Мат Гетц (R-FL), че лъже за връзките си с Тръмп и „за това с кого спи“.

Бившият ръководител на камарата Кевин Маккарти (R-CA) се разрови на респ. Мат Гец (R-FL) във вторник, обвинявайки конгресмена, че е разкрасил връзката си с някогашния президент Доналд Тръмп.

„ Не знам какъв брой непосредствен евентуално си мислите, че президентът е с Гец, само че би трябвало разберете това “, сподели Маккарти, когато кореспондент попита за диалозите, които Тръмп може да е имал с Гец по отношение на свалянето на Маккарти от поста ръководител през октомври предходната година. Демократите да прекратят мандата на Маккарти. Гетц упрекна някогашния ръководител, че работи с демократите, откакто Камарата на представителите одобри пакет от годишни разноски, с цел да резервира федералното държавно управление отворено.

След това Маккарти беше притиснат за връзката на Тръмп с Гец, който постоянно се показва като непосредствен с някогашен президент:

Репортер: „ Те в действителност не са толкоз близки?... Gaetz го прави по този начин, като че ли са... ”

„ Сигурен съм. Гец евентуално прави доста. Той евентуално лъже и за това с кого спи “, сподели Маккарти, като че...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР