Бившият играч на ЦСКА Юнус Санкаре донесе успеха на Панатинайкос

...

Още при дебюта си Санкаре донесе успех на ПАО в първенството

Бившият състезател на ЦСКА Юнус Санкаре донесе триумфа на Панатинайкос с 3:2 над Атромитос с късен надвит гол в гръцкото състезание. Това беше и първи формален мач за футболиста, откакто напусна "червените ".

"Зелените " откриха резултата в 10-ата минута посредством Велес, само че в добавеното време на първата част Гутас изравни. Карлитос още веднъж изведе Панатинайкос напред с попадение в 48-ата минута, само че Атромитос изравни с попадение на Агаев в 55-ата минута.

Санкаре се разписа в 84-ата минута и донесе триумфа на отбора си, който заема 5-ото място с 38 точки. Атромитос е седми с 25.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `