Бившият играч на Левски и Славия Николай Димитров отново изигра

...

Черната серия за Хичо и тима му няма край

Бившият състезател на Левски и Славия Николай Димитров още веднъж изигра цялостен мач за своя Урал в шампионата на Русия, само че не съумя да му помогне да приключи черната си серия. Тимът от Екатеринбург падна в семейството си на Краснодар с 0:1.

Това беше втора поредна загуба за домакините и общо четвърти мач подред без победа, което им аргументи следващ спад в класирането. По едно време те се бореха за третото място, а в този момент са едвам осми.

Единственото попадение в този мач беше дело на Фьодор Смолов в 34-та минута. Тогава той се разписа след асистенция на Виктор Клаесон. Интересно е, че титуляр за Краснодар стартира някогашният съотборник на Хичо в Левски Жоазиньо, само че той беше заменен в 78-та минута.

След този триумф Краснодар се изкачи краткотрайно на третата позиция в класирането с 30 точки. Урал се срина до осмата позиция и е с 24 точки, като към момента не е изостанал съдбовно от водачите.