Беласица загуби с 0:1 от Миньор (Перник) на стадион Цар

...

Беласица загуби от Миньор в контрола

Беласица загуби с 0:1 от Миньор (Перник) на стадион " Цар Самуил " в четвъртия си надзорен мач от зимната подготовка. В 23-та минута основният арбитър Ивайло Стоянов отсъди дузпа за нарушаване в наказателното поле на домакините, която Християн Казаков осъществя. След 70-ата минута домакините от Беласица стояха по-добре на терена, а пропуски пред вратата на противника направиха Патрик Попов на два пъти и Аспарух Смилков.
 Вихрен и Миньор с голово реми в Сандански Вихрен и Миньор с голово реми в Сандански 23 яну | 16:38  Миньор (Перник) стартира зимна подготовка с група от 23 футболисти Миньор (Перник) стартира зимна подготовка с група от 23 футболисти 10 яну | 17:37  Миньор (Перник) стартира подготовка на следващия ден с три нови попълнения Миньор (Перник) стартира подготовка на следващия ден с три нови попълнения 9 яну | 14:54  Созопол и Миньор се схванаха за трансфер на нападател Созопол и Миньор се схванаха за трансфер на нападател 8 яну | 10:27  Ивайло Димитров напуща Миньор (Перник) Ивайло Димитров напуща Миньор (Перник) 31 дек | 13:35 Още от БГ Футбол  Черно море стигна до класическа победа над Черноморец (Балчик) Черно море стигна до класическа победа над Черноморец (Балчик) 29 яну | 16:09 82 0  Литекс (Ловеч) и Янтра (Габрово) не се победиха в контрола Литекс (Ловеч) и Янтра (Габрово) не се победиха в контрола 29 яну | 16:05 168 0  Локомотив (Сф) 0:1 Спартак (Суботица), гол от дузпа за сърбите - гледай онлайн! Локомотив (Сф) 0:1 Спартак (Суботица), гол от дузпа за сърбите - гледай онлайн! 29 яну | 16:01 1012 0  Ботев (Пловдив) разгроми Царско село в контрола, Неделев блесна с прелестен гол Ботев (Пловдив) разгроми Царско село в контрола, Неделев блесна с прелестен гол 29 яну | 15:49 13296 14  Етър разгроми Кюстендил Етър разгроми Кюстендил 29 яну | 15:44 527 0 Виж всички Водещи Новини  Локомотив (Сф) 0:1 Спартак (Суботица), гол от дузпа за сърбите - гледай онлайн! Локомотив (Сф) 0:1 Спартак (Суботица), гол от дузпа за сърбите - гледай онлайн! 29 яну | 16:01 1012 0  Ботев (Пловдив) разгроми Царско село в контрола, Неделев блесна с прелестен гол Ботев (Пловдив) разгроми Царско село в контрола, Неделев блесна с прелестен гол 29 яну | 15:49 13296 14  Мъри пуска един от най-младите сформира в историята на Левски против Марибор, 11-те на Мъри пуска един от най-младите сформира в историята на Левски против Марибор, 11-те на "сините " 29 яну | 11:05 30925 124  Димитър Герджиков пред Sportal.bg: Стрелбището в Пекин е прохладно, уповавам се на по-добри резултати от Пьончан Димитър Герджиков пред Sportal.bg: Стрелбището в Пекин е прохладно, уповавам се на по-добри резултати от Пьончан 29 яну | 12:05 6115 6  Касано: Влахович е сензационно неверен избор и рискова инвестиция Касано: Влахович е сензационно неверен избор и рискова инвестиция 29 яну | 10:12 17753 37 Класиране Програма