Байерн Мюнхен вкара два гола през второто полувреме и стигна

...

Байерн навакса два гола пасив срещу Лайпциг

Байерн Мюнхен вкара два гола през второто полувреме и стигна до 2:2 против Лайпциг. Сблъсъкът на върха на класирането беше в шестия кръг на Бундеслигата. Шампионите обаче дадоха първото място на Байер Леверкузен. Байер, който по-рано през днешния ден би Майнц с 3:0, има 16 точки. Щутгарт е втори с 15, Байерн е трети с 14 точки. Толкова има и Борусия Дортмунд. Лайпциг е пети с 13 точки.

Биковете взеха преднина от два гола до почивката единствено за шест минути. В 20-ата Луис Опенда получи топката на комфортна позиция от Шлагер и преодоля Свен Улрайх. Малко по-късно Кастело Лукеба се разписа след ъглов удар.

Байерн изравни през второто полувреме. Хари Кейн вкара дузпа в 57-та минута след игра с ръка на Бенямин Хенрихс. 13 минути по-късно Джамал Мусиала изведе Лерой Сане и нападателят осъществя за 2:2.

. В този интервал те имат две загуби,, и две ремита.
Източник: flashnews.bg