Барселона стъпи накриво преди големия мач с Реал Мадрид следващата

...

"Барселона" стъпи накриво преди Ел Класико

" Барселона " стъпи изкривено преди огромния мач с " Реал " Мадрид идната седмица. Каталунците приключиха 2:2 при визитата си на " Реал Сосиедад " в среща от 17-ия кръг на Ла Лига.

Още в 10-ата минута Серхио Бускет задържа Диего Йоренте с ръце в наказателното поле на гостите и съдията уточни бялата точка, а Микел Оярсабал осъществя за 1:1.

Каталунците изравниха посредством Антоан Гризман в 38-ата, а след почивката Луис Суарес се разписа след асистенция на Лионел Меси.

Снимка: Reuters

Баските обаче не се предадоха и изравниха в 62-ата минута благодрение на шведа Александър Исак.

Домакините владееха повече топката и насочиха повече удари по посока на вртата на " Реал " Сосиедад, само че по този начин и не съумяха да стигнат до трите точки.

" Барса " остава на върха в Примера с 35 точки, една повече от " Реал " Мадрид, който на следващия ден вечер гостува на Валенсия. " Реал Сосиедад " е четвърти с 28 точки преди останалите срещи от кръга.
Източник: btvnovinite.bg