Барселона продължава с неубедителното си представяне след напускането на Лионел

...

"Барса" не победи и се измъкна на секунди от загуба

" Барселона " продължава с неубедителното си показване след напускането на Лионел Меси и Антоан Гизман. Тимът не съумя да победи непретенциозния " Гранада ", а до равенството 1:1 стигна секунди преди последния съдийски сигнал.

На " Камп Ноу " гостите поведоха още във втората минута. Попадението беше дело на Домингош Дуарте. Той прати топката във вратата на " Барса " с глава след съвършено центриране на Серхио Ескудеро.

Изоставащи в резултата, каталунците се активизираха. Атаките им обаче не успяваха, макар че статистиката сочеше, че те владеят топката в 75% от времето.

Снимка: Reuters

През първото полувреме Сержи Роберто уцели гредата, а през втората Френки де Йонг направи най-големия пропуск, откакто не съумя да означи от отлична позиция.

" Барселона " въпреки всичко се избави от загубата в последната минута. Гола означи Роланд Араухо след центриране на Гави.

Тимът на треньора Роналд Куман е на 7-мо място в класирането с 2 победи и 2 загуби. " Гранада " е 17-ти без победа през този сезон.

Преди дни каталунците позволиха съкрушително проваляне с 0:3 от " Байерн " Мюнхен в груповата фаза на Шампионската лига.
Източник: btvnovinite.bg