Барселона постигна първа победа от началото на новия сезон в

...

Барса пречупи Кадис в края за първи успех в Ла Лига

Барселона реализира първа победа от началото на новия сезон в испанската Ла Лига, откакто в мач от втория кръг на шампионата се наложи над Кадис с 2:0 вкъщи .

Педри откри резултата в 82-та минута.

На „ Камп Ноу “ първенците вървяха към второ следващо нулево тъждество по-късно против Хетафе на старта, само че Педри наруши статуквото след асистенция на новото попълнение Илкай Гюндоган в 82-та минута. В четвъртата на добавеното време влезлият малко по-рано на терена от пейката Феран Торес получи извеждащ пас от Роберт Левандовски и оформи крайното 2:0.

С триумфа каталунците се изкачиха на петото място с актив от четири точки, до момента в който Кадис позволи първо проваляне за сезона и е 11-и с три пункта. В идващия кръг отборът посреща Алмерия, до момента в който Барса гостува на Виляреал.

В друга среща, Бетис и Атлетико Мадрид приключиха при 0:0 в Севиля. Двата тима са с идентичен точков актив след първите си два дуела от състезание – по четири. /БГНЕС

Източник: bgnes.bg