Барселона и Валенсия играят при резултат 0:1 в мач от

...

НА ЖИВО: Барселона 0:1 Валенсия

Барселона и Валенсия играят при резултат 0:1 в мач от 14-ия кръг на Ла Лига. В 30-ата минута Диакаби откри след безмилостен удар от ъглов удар.

В третата минута Гедеш получи топката на комфортна позиция и стреля с десния крайник към левия ъгъл, само че в навън.

През идващите петнайсетина минути двата отбора проведоха няколко офанзиви, които обаче не заплашиха нито една от двете порти, защото бранителите се демонстрираха с основни намеси.

В 21-ата минута още веднъж Гедеш опита шанса си, само че изстрелът му по земя профуча около десния непряк дирек.

В 29-ата минута Солер лиши коженото кълбо от Дест в наказателното поле и шутира, само че Тер-Стеген мазета в корнер. След неговото осъществяване Диакаби се измъкна от опеката си и с глава простреля немския пазач за 0:1.

Барселона : Тер-Стеген, Дест, Мингеса, Араухо, Алба, Бускетс, Педри, Гризман, Коутиньо, Брайтуайт, Меси.

Резерви: Нето, Тенас, Умтити, Ленгле, Пуч, Фернандес, Аленя, Фирпо, Тринкао, Де Йонг, Пянич, Де ла Фуенте.

Старши треньор: Роналд Куман