Бърморенето утихна. Приказките за Джоел Ембийд, който насилствено напуска Филаделфия,

Джоел Ембийд стабилизира 76ers след сагата за Джеймс Хардън, докато слуховете за Никс избледняват

Бърморенето утихна.

Приказките за Джоел Ембийд, който принудително напуща Филаделфия, стопираха.

Веднъж считан за съществена цел на Никс, настоящият MVP има голяма година за 76ers, които се реалокираха от Джеймс Хардън и са по-добри за това под управлението на новия треньор Ник Нърс.

Влизайки в първата среща сред противниците петък вечер в Wells Fargo Center във Филаделфия, 76ers имат третия най-хубав връх в Източната конференция с 23-10 и изостават от мощния Бъкс единствено с половин мач в класирането.

Ембийд може да се повтори като MVP със приблизително 34,8 точки, 11,8 битки, 6,2 асистенции и 2,0 блокади.

Може би най-забележимо е появяването на четвъртогодишния гард Тайрис Макси.

Той е евентуален Мач на звездите, отбелязвайки най-високи резултати в кариерата си като отбелязване на голове (25,9), асистенции (6,4), битки (3,7) и минути (37,1).

76ers са втори в НБА по НЕТ отбранителен рейтинг със 110.0 и четвърти по нападателен рейтинг със 120.4....