Българският национал Илиан Илиев-младши дебютира за новия си тим Кифисия

...

Илиан Илиев титуляр на Тумба

Българският национал Илиан Илиев-младши дебютира за новия си отбор Кифисия на един от най-негостоприемните игрища в Гърция - този на ПАОК в Солун. Халфът записа малко повече от час игра в дуела от втори кръг на Супер лигата, само че новакът позволи късно проваляне с 1:2. Резултатът откри Стефанос Цимас в самия завършек на първата част. В 64-ата минута Илиев отстъпи мястото си на Ипалибо, а минути по-късно отборът му изравни посредством Йоанис Масурас. Твърде малко обаче гостите задържаха равенството, откакто единствено 180 секунди по-късно Лука Капан си вкара автогол, а до края ново попадение не падна.

За Кифисия провалянето е второ, до момента в който ПАОК се изравни на върха с Олимпиакос. В идващия кръг отборът на Илиев, играещ в клуба от Атина чартърен, приема Атромитос, след което халфът ще се прибере у нас за лагер с националния отбор за срещите с Иран и Черна гора.
Източник: novsport.com