Българският национал - Дий Бост коментира изтегления жребий за груповата

...
Българският национал - Дий Бост коментира изтегления жребий за груповата
Коментари Харесай

Дий Бост: Дано поднесем изненади на ЕвроБаскет 2022

Българският национал - Дий Бост разяснява изтегления чоп за груповата фаза на ЕвроБаскет 2022. Плеймейкърът на Монако приказва и за възможната опция през идващия сезон да играе против Александър Везенов в Евролигата:

" Изтеглихме някои доста съществени тимове. Със сигурност ще бъде тежко, само че ние отиваме на ЕвроБаскет 2022 като новобранци, тъй че не би трябвало да има напрежение в редиците ни. Надявам се, че ще успеем да поднесем изненади.

Все още обаче не знам какво е бъдещето ми, защото договорът ми с клуба завършва това лято и следва да разберем какво ще се случи. Ще забележим дали ще играя в Евролигата следващата година. Ако го направя, то би било необикновено да се изправя против Везенков ", разяснява той пред " Спортал ".
 Жребият в Берлин отреди тежка група за баскетболните национали на ЕвроБаскет 2022
Жребият в Берлин отреди тежка група за баскетболните национали на ЕвроБаскет 2022

Селекцията на Росен Барчовски ще играе мачовете си в Тбилиси
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР