Българският нападател на Брашов Милчо Ангелов се разписа в двубоя

...

Милчо Ангелов отново вкара гол, но отборът му отпадна от Купата на Румъния

Българският нападател на Брашов Милчо Ангелов се разписа в дуела от 4-ия кръг в шампионата за Купата на Румъния против Херманщат, само че отборът му отпадна след осъществяване на дузпи.

Ангелов беше прецизен в 42-ата минута, само че малко по-късно съотборникът му Александру Тудор получи пряк червен картон. Гостите съумяха да изравнят от дузпа в 58-ата минута, само че до края на постоянното време резултатът 1:1 остана неизменен.
 Милчо Ангелов с два гола за Брашов за Купата на Румъния Милчо Ангелов с два гола за Брашов за Купата на Румъния
Милчо Ангелов не сбърка и при дузпите за установяване на крайния победител. Той осъществя втория удар за Брашов, а съдбовният пропуск направи Диого Изата при четвъртото осъществяване.

Брашов е на 12-о място в класирането на Лига 2 с едвам 8 точки от 7 мача. Ангелов още няма попадение в шампионата, само че за Купата на Румъния се разписа 3 пъти.