Българският халф Мартин Райнов отбеляза първия си гол за своя

...

Райнов вкара на ФКСБ, но тимът му допусна обрат

Българският халф Мартин Райнов означи първия си гол за своя Арджеш в Румъния. Бившият състезател на Левски се разписа при загубата с 1:2 от ФКСБ в мач от 14-ия кръг на локалната лига. Това бе първо проваляне за тима откогато отбранителният полузащитник е в отбора. Преди това той бе в серия от 6 победи и 2 равенства във всички шампионати.

Родният халф откри резултата в 62-ата минута, откакто бе изтърван при едно центриране от корнер и от близко довкара топката във вратата за 0:1.

ФКСБ обаче направи мълниеносен поврат в границите на три минути. Първо Октавиан Попеску възвърне ремито в 68-ата минута, а по-късно Валентин Георге в 71-ата донесе триумфа на гранда от Букурещ.

След този дуел ФКСБ излезе на 3-ото място с 27 точки, до момента в който Арджеш се намира на 9-ата позиция с 21 пункта. Водач е ЧФР Клуж с 36 точки.