Селин Дион разкри, че пеенето със вдървена Синдромът на човек

...
Селин Дион разкри, че пеенето със вдървена Синдромът на човек
Коментари Харесай

56-годишната Селин Дион разкрива, че пеенето със синдром на вдървена личност я кара да се чувства като „някой я ДУШИ“, докато говори за агонизиращите симптоми на заболяването си

Селин Дион разкри, че пеенето със вдървена Синдромът на човек я кара да се усеща като „ някой я удушава “

56-годишната певица приказва за агонизиращите признаци на болестта си пред шоуто Today, в това число по какъв начин това се отразява на способността й да правете това, което тя обича най-вече: изпълнете

'Ако насоча краката си, те ще останат [заклещени в това положение], или в случай че сготвям - тъй като обичам да сготвям - пръстите ми, ръцете ми ще заемат позиция.

'Краката ми - [като] са конвулсии, само че като че ли [получават] в позиция и не можете да ги отключите. “

Селин даже разкри, че положението е довело до нейните „ счупени ребра “.

„ В един миг имах счупени ребра, тъй като от време на време, когато е доста тежко, може да счупи и някои ребра “, показа тя.

През март Селин сподели, че към момента има очаквания да се...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР