Българският футболист Филип Кръстев реализира гол за новия си клуб

...

Филип Кръстев вкара гол при разгром на ФК Лос Анджелис

Българският футболист Филип Кръстев осъществя гол за новия си клуб ФК Лос Анджелис при разгромната победа с 5:1 против Минесота Юнайтед в МЛС.
Прочетете още
В 63-та минута Филип Кръстев се появи в игра, заменяйки Тимоти Тилман. Само 4 минути по-късно той осъществя крайния резултат - 5:1.

Минесота откри резултата в 4-та минута с гол на Хасани Дотсън, само че по-късно хеттрик означи Денис Буанга в 6-та, 36-та и 45-та минути.

Така резултатът на полувремето беше 3:1 за домакините, а още при започване на втората част Мигел Тапиас си вкара автогол и релно реши мача, а в 67-та миунта Филип Кръстев оформи крайното 5:1.

С успеха ФК Лос Анджелис заема 3-то място в Западната конференция с 48 точки. Минесота е на 12-то място с 38 точки.

Това е втори гол за Кръстев откогато се е включил към ФК Лос Анджелис.