ВМРО: България се търкаля към бездната заради горивата
България се търкаля към бездната поради рецесията с горивата и никой не желае да поеме отговорност. Това написа в страницата си във Фейсбук зам.-председателят на Вътрешна македонска революционна организация и общински консултант в Столичния общински съвет.
Страната на чудесата – нашата блага Родина, ще бори задаващата се рецесия за горивата с проект от времето на кабинета „ Орешарски “ . Сещате се – това държавно управление на Българска социалистическа партия и Движение за права и свободи, което приключи с белия рейс, прецизира Контрера.
„ Прави се оказахме от Вътрешна македонска революционна организация – Българско национално придвижване, че държавното управление няма проект за деяние. Тепърва почват да го мислят и да го пишат. Неслучайно още преди дни казахме, че проектът би трябвало да се внесе в Народното събрание, тъй като ще има потребност и от законови промени. Сега разбирам, че Министерски съвет ще си го приема, там на пожар да имало нещо, написа Контрера и ползва плана за решение на Министерски съвет “ , уточни още Контрера.
Присъединете се към нашия
Нинова прикани депутатите да се откажат от нарастването на заплатите си




