България победи Гибралтар с 3:0 в приятелски мач, игран на

...

България победи Гибралтар с 3:0

България победи Гибралтар с 3:0 в другарски мач, игран на Националния стадион " Васил Левски “. " Лъвовете " стигнаха до триумфа с голове през първото полувреме.

Александър Цветков откри резултата още в петата минута , а гостите имаха искания за това, че вратарят им след сблъскване лежеше по време на офанзивата.

В 15-ата минута Георги Йомов повиши на 2:0, а в самия завършек на полувремето Димитър Илиев с глава прониза за трети път вратата на Гибралтар , който по този начин и не сътвори нито една опция пред българската врата.

Футболистите на Георги Дерменджиев записаха значим триумф, защото имаха единствено една победа през последните две години , а това бе първа за 2020 година

Освен това " трикольорите " не бяха усещали усета на успеха към този момент 6 следващи мача, в които записаха 5 загуби и 1 тъждество, прецизира БГНЕС.
Източник: mediapool.bg