България мл. 2 : 0 Естония 30′ ГООООООООООООООООЛ!!!2:0!Попадение на Томбак!Асистенцията

...

България U21 - Естония U21 2:0, бомба на Котев и гол от няколко метра на Томбак!

България мл.

2: 0

Естония
 30′
ГООООООООООООООООЛ!!!

2:0!

Попадение на Томбак !

Асистенцията е за Илиан Илиев-младши.

Двамата нахлуха в полето на съперника, последва скоростна композиция и преднината на отбора ни е удвоена!
28′
ГОООООООООООООООЛ!!!

1:0!

Котев бележи във вратата на Естония!

Изключителен изстрел с оптималната мощ попада в мрежата на противника!

България излиза напред в резултата!
24′
Бомбен изстрел в десния ъгъл от вратата на Наумов!

Българският вратар избива топката със сетни старания.

Страхотна интервенция на стража ни!
23′
Жълт картон за Чандъров.
21′
Опит за разиграване на естонците в полето на домакините.

Губят бързо топката и се връщат в задни позиции.
20′
Тотален напън на България в първите 20 минути от срещата.

Без благоприятни условия за противника.
 Снимка 505758
Източник:
18′
Засада на Кръстев.
14′
Центриране към Кръстев!

Той засича топката с глава!

Изпълнението му не беше положително.

Пропуск на национала.
10′
Димитров провежда бърза офанзива за домакините.

Опитва се да изведе Кръстев самичък против вратаря!

В последния миг топката е избита.

Малшанс за отбора ни.
9′
Улянов стреля от доста далечна отдалеченост.

Без резултат.

Топката минава надалеч над българската врата.
7′
Контрадействия за българския тим.

Димитров стига до опция за отправяне на изстрел.

Шутира!

Вратарят хваща топката в ръцете си.
6′
За първи път в мача естонците се пробват да провеждат офанзива.

Не им се получава.
5′
Пробив на Чандъров по десния фланг.

Прострелно подаване.

Отново - без получател.
3′
Натиск на домакините в първите минути на дуела.

" Лъвовете " стигат и до първи корнер в мача.

Димитров центрира, само че не намира никого в наказателното поле.
1′
Първи съдийски сигнал!
Състав 1. Наумов 1. Ньом 3. Томбак 13. Саар 2. А. Христов 2. Сепик 5. Работов 18. Вилота 6. В. Попов 5. Едур 14. Чандъров 15. Мянилаан 22. Илиев 10. Ярвисте 21. Котев 8. Поом 10. Ст. Иванов 7. Улянов 7. Кръстев 23. Вяля 11. Димитров 4. Райнкорт Треньор Александър Димитров Игор Принс Резерви Симеонов Валнер Стоев Роосалу Тилев Маанас Йорданов Матас Гаврилов Ейно Русев Пелт Минчев Каос Яворов Реймаа Комисаров
Младежкият народен тим на България излиза за своя финален мач от квалификациите за класиране на Евро 2021.
 Александър Димитров не може да разчита на 13 футболисти за значимия мач с Естония

Селекционерът на младежите повика шестима нови играчи

Съставът на Александър Димитров като че ли пропусна огромния си късмет при гостуването на Полша, когато надигра домакините, само че се размина с успеха.

Равенството 1:1 в Гдиня остави нашите на трето място в групата, на две точки зад поляците.
 Снимка 505752
Източник:

Младите " лъвчета " би трябвало наложително да победят тази вечер и в това време да чакат неточност на Полша против тоталния новобранец Латвия, което за жал наподобява малко евентуално.

При подобен процес, българите ще заемат второто място след към този момент класиралия се отбор на Русия и ще се състезават по индикатори с другите тимове, приключили втори в групите си.
 Още трима национали с COVID-19? Обновена
Още трима национали с COVID-19?

Васил Божиков, Димитър Велковски и Християн Василев ли са въпросните играчи?

За страдание, пред селекционера на България се струпаха доста проблеми в навечерието на дуела. От групата отпаднаха цели 13 футболисти, измежду които твърдите титуляри Петко Христов, Валентин Антов, Иван Турицов, Доминик Янков и Ангел Лясков.
 Снимка 505750
Източник:

Естонците завоюваха единствено един от досегашните си 9 мача, а головата им разлика в тях е 3:31.
 Емил Костадинов: Таксиметровите водачи в Париж постоянно ме разпознават