Българинът Божидар Краев се отличи с нов гол в австралийското

...

Нов гол за Божидар Краев в Австралия

Българинът Божидар Краев се отличи с нов гол в австралийското състезание. Бившият футболист на Левски осъществя за своя Уелингтън Финикс, само че отборът му позволи поврат от 0:2 до 3:2 от Уестър Юнайтед в мач от 6-ия кръг на локалния шампионат.

Оскар Завада изведе Уелингтън напред в резултата, а Краев повиши на 2:0 след близо час игра. Това бе трето попадение за българина в австралийското състезание.

Помислили, че всичко е завършило, домакините понижиха темпото и заплатиха скъпо за това. Само четири минути след гола на Краев, резултатът бе понижен от Джейкъб Тарт. Александър Прийович изравни шест минути преди края, а в добавеното време Алесандро Диаманти оформи крайния резултат 3:2 в интерес на Уестърн Юнайтед.