Българин е сред претендентите за най-добър майстор на паеля в

...
Българин е сред претендентите за най-добър майстор на паеля в
Коментари Харесай

За първи път България ще има представител на Световната купа по паеля „World Paella Day Cup 2024“ | Вижте кой е той и нека го подкрепим!

Българин е измежду кандидатите за най-хубав занаятчия на паеля в света! Известният варненец Николай Тодоров – Ник, един от уредниците на най-големите фестивали и концерти в България в последните години, се впуска самоуверено в международната конкуренция и има потребност от вашия глас, с цел да покаже на света авторската си рецепта за паеля.

Можете да гласувате и подкрепите Ник до 25 юни 2024 на

World Paella Day Cup e кулинарно международно състезание за подготвяне на паеля, което ще се организира за седми път във Валенсия с участници от целия свят. Целта на шампионата е да разпространява паелята и да избере най-хубавия занаятчия на вкусното и обичано испанско ядене.

В момента тече, което ще открои финалистите – 44 претенденти от 25 страни се борят за 10-те места на финала, който ще се организира на 20 септември 2024 във Валенсия.

За подбора са извънредно значими както националните гласове в поддръжка на всеки един от претендентите, както и медийното отразяване и публичността на самодейността във всяка страна.

Българският кандидат ви кани на кулинарни демонстрации в София и Варна, с цел да видите, опитате и разберете повече за него и кулинарните му благоприятни условия. Заповядайте на:

21 юни 2024 – София, “Северен Парк Фест “ от 18.00 до 21.00 ч

23 юни 2024 - Варна, VARNA STREET FOOD PARK, Крайбрежна алея, 3 буна от 12.00 до 14.00 ч
Николай Тодоров – Ник е прочут и като основател и идеолог на концепцията за различен градски метод на живот и магазини „ На Тъмно “. Името му се свързва и с организирането на едни от най-мащабните кулинарни събития и фестивали в страната. Кулинарията е едно от заниманията му, а паелята е негова пристрастеност от години. Първата му среща с ястието е преди 25 години и досега е сготвил стотици паели на събития от всевъзможен мащаб – фестивали, празненства, демонстрации, работилници.

На финала на World Paella Day Cup Николай Тодоров ще би трябвало да показа своя авторска рецепта за паеля, по която към този момент работи.
Гласуването е до 25 юни 2024 – дано го подкрепим, като гласуваме (след което ще получите линк за удостоверение на имейла си – належащо е да потвърдите, с цел да се регистрира гласа ви).

След 25 юни 2024 особено жури ще дефинира кои от кандидатите са получили най-вече гласове, медийно отразяване, гласност и поддръжка и ще имаме късмет да впечатлим света с българска паеля!
Източник: moreto.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР