Айова Сити, Айова (AP) — Джей Джей Куинърли отбеляза 29

...

Джей Джей Куинърли отбеляза 29, когато Западна Вирджиния елиминира Принстън с 63-53

Айова Сити, Айова (AP) — Джей Джей Куинърли означи 29 точки, когато Западна Вирджиния победи Принстън с 63-53 в мач от първия кръг на женския NCAA шампионат в събота.

Куинърли, който беше 10 от 19 от терена, вкара първите 12 точки на Западна Вирджиния от четвъртата четвърт, когато осмият подложен Планинерс (25-7) се отдръпна от номер 9 в семената Тайгърс до напредват към районния мач от втория кръг на Олбани 2 в понеделник против номер 1 в схемата Айова.

Западна Вирджиния приключи поредицата от пет победи на Принстън, като се съвзе през второто полувреме, когато отбраната му под напън разстрои Тигрите.

Западна Вирджиния поведе с 42-35 при започване на четвъртата четвърт, когато Куинърли пое, като означи четири гола от игра и извърши 4 от 4 наказателни удара в продължение на 6 минути и половина, с цел да попречи на Принстън да се върне.

Принстън (25-5), първенецът на Бръшляновата лига, който взе участие за пети следващ път в шампионата на NCAA, водеше през цялото първ...