Австрия и Франция завършиха наравно 1:1 в среща от първа

...
Австрия и Франция завършиха наравно 1:1 в среща от първа
Коментари Харесай

Австрия препъна Франция и остави „петлите“ на дъното в първа група на Лига А

Австрия и Франция приключиха наедно 1:1 в среща от първа група на Лига А на Лигата на нациите. Австрийците не престават с положителното си показване под управлението на новия селекционер Ралф Рангник, до момента в който международните първенци са на дъното в групата след следващата си издънка от началото на конкуренцията .
С този удар Килиан Мбапе (д) донесе точката на "петлите ".
Нападателят Андреас Вайман даде преднина за домакините в 37-та минута след асистенция на Конрад Лаймер. Французите стигнаха до точката едвам в 83-та минута, откакто прецизен за селекцията на Дидие Дешан бе влезлият 20 минути по-рано от аварийна пейка Килиан Мбапе след подаване на Кристофър Нкунку.

В класирането Австрия е на второ място с четири точки, на две от водача Дания, който направи тъждество 1:1 с Хърватия – „ шахматистите “ са с еднакъв брой с австрийците. Франция е закотвен на дъното с два пункта, откакто загуби на старта от датчаните и направи реми с хърватите. В идващите мачове от групата Дания приема Австрия, до момента в който Франция е хазаин на Хърватия – и двете срещи са на 13 юни.

Останалите резултати:

Лига Б, група 2:

Албания – Израел 1:2

Лига С, група 3:

Азербайджан – Словакия 0:1

Беларус – Казахстан 1:1

Лига Д, група 1:

Молдова – Латвия 2:4

Андора – Лихтенщайн 2:1. /БГНЕС
Източник: bgnes.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР