Атлетико Мадрид не пожали третодивизионния футболен Райо Махадаонда и след

...

Звездите на "Атлетико" Мадрид не оставиха шанс на "Райо" Махадаонда

" Атлетико " Мадрид не пожали третодивизионния футболен " Райо " Махадаонда и след 5 безответни гола се класира на осминафинал в шампионата за Купата на краля в Испания. Въпреки непретенциозния противник и обстоятелството, че беше посетител на своя личен стадион, отборът от елита употребява всичките си звезди.

Още през първата част стана ясно, че " Атлетико " ще господства на терена. Топката попадна във вратата на " Райо " още в 13-ата минута, само че голът не беше зачетен. 4 минути по-късно Матеус Куня въпреки всичко откри резултата за своя отбор.

До края на полувремето последваха още две попадения - на Ренан Лоди и Луис Суарес, който прекъсна " суша " от 9 мача.

През второто полувреме в игра за " Атлетико " влязоха Антоан Гризман и Жоао Феликс. Френският национал се разписа в средата на частта, до момента в който португалският младок оформи крайното 5:0.

Лоша вест за Диего Симеоне е насилствената промяна на Гризман. Той престоя на терена единствено 20 минути, като излезе със сълзи на очите и подозрение за сериозна травма в бедрото.
Източник: btvnovinite.bg