АТИНА, Гърция (AP) — ПАОК ще влезе в квалификационните кръгове

...

ПАОК побеждава Арис с 2-1, за да спечели гръцката лига за 4-ти път

АТИНА, Гърция (AP) — ПАОК ще влезе в квалификационните кръгове на Шампионската лига през идващия сезон, откакто победи сътрудника си от Солун Арис с 2-1 в неделя на завоюва Суперлигата на Гърция за четвърти път.

ПАОК удържа успеха, макар че игра последните 20 минути с 10 индивида, откакто Янис Михайлидис беше изпъден. Той приключи с две точки пред защитаващия купата си АЕК Атина, който победи гостуващата Ламия с 3-0.

В под напрежение мач на домашния терен на Арис, ПАОК откри резултата в 30-ата минута, при първото си пробив, с испанския нападател Брандън, подпомаган от Андрия Живкович.

Арис изравни в 47-ата посредством испанския нападател Лорен, който овладя центрирането на Мозес Одубахо в наказателното поле, завъртя се и изпрати яростен удар от воле в горния ляв ъгъл на вратата.

В 62-ата ветеранът от бразилеца Тайсон стреля от границата на наказателното поле за победния гол.

След мача десетки хиляди почитатели на ПАОК се събраха на домашния терен на тима.