Аталанта започна по фантастичен начин участието си в груповата фаза

...

Аталанта не остави шансове на Евертън

Аталанта стартира по приказен метод присъединяване си в груповата фаза на Лига Европа. Италианският отбор разруши Евертън с 3:0 в мач от група " Е " на шампионата.

Домакините откриха резултата в 27-ата минута посредством Андреа Масиело. Той се разписа при едно центриране, при което отбраната на " карамелите " не реагира по най-хубавия метод.

Милан разруши с 5:1 като посетител Аустрия (Виена)
Милан потегли с погром в Лига Европа (ВИДЕО +СНИМКИ)

" Росонерите " разрушиха с 5:1 като посетители Аустрия (Виена)

В 41-ата минута Алехандро Гомес вкара доста хубав гол за 2:0. Аржентинецът пое топката на границата на наказателното поле и със мощен удар вкара второто попадение за бергамаските.

Само три минути по-късно резултатът стана типичен. Тимът от Бергамо провежда бърза офанзива, Андреа Петаня подаде за Браян Кристанте, който изскочи самичък против вратаря и осъществя за 3:0.