Аталанта и Торино сътвориха истинско голово шоу в отложен двубой

...

Аталант и Торино изненадаха приятно с голово зрелище

Аталанта и Торино сътвориха същинско голово шоу в отсрочен дуел от 20-ия кръг на Серия А, завършвайки 4:4. В срещата имаше от всичко, като бяха отсъдени общо четири дузпи, а едното попадение падна след автогол.
 Дженоа победи Каляри с 1:0 в Серия А
Дженоа удари Каляри в края и завърза борбата за оцеляване

Безценни три точки

Бергамаските са осми в класирането на италианския шампионат с 55 точки, а Торино е 11-и с 44.

Гостите от Торино поведоха още в 4-ата минута, когато Арналдо Санабриа засече топката от близко, оставяйки Мусо беззащитен. Съдията Розарио Абисо отсрочи малко празненствата на " биковете ", чакайки дълго потвърждаването с ВАР.
 Ювентус победи Сасуоло с 2:1 в Серия А
Ювентус се потруди много за победа над Сасуоло

След поврат

В 18-ата минута Аталанта се върна в дуела. Рикардо Родригес извърши нарушаване, което докара до дузпа за бергамаските. Зад топката застана Луис Муриел, който изравни резултата от бялата точка.

В 23-ата минута домакините въпреки всичко поведоха. Мартен де Роон със ужасно попадение от границата на наказателното поле направи резултата 2:1.

Головото шоу продължи. В 35-ата минута и Торино получи дузпа. Точен за 2:2 от наказателния удар бе Саша Лукич.
 Фиорентина - Удинезе 0:4 в мач от Серия
Фиорентина с тежко проваляне на " Артемио Франки "

Тосканци бяха пометени от Удинезе

Втората част също не стартира добре за Аталанта. В 62-ата минута бе свирена втора дузпа за гостите, като този път виновникът бе Рафаел Толой. Саша Лукич още веднъж бе непогрешим от бялата точка за 2:3.

Лошото за бергамаските обаче не бе свършило. В 68-ата минута Ремо Фройлер прати топката в личната си врата.

Десет минути по-късно Луис Муриел асистира на Марио Пашалич, който с изстрел в долния ляв ъгъл се разписа за 3:4. В 83-ата минута Аталанта още веднъж стигна до равнене на резултата, откакто бе свирена дузпа за игра с ръка на Давид Зима. Луис Муриел не сбърка при осъществяването на наказателния удар - 4:4.
 Болоня - Интер 2:1 в мач от Серия