Английският защитник Джон Стоунс получи странна оценка 3/10 от френския

...

Английската звезда получи странна оценка 3/10 от L`Equipe за мача на Сърбия

Английският бранител Джон Стоунс получи странна оценка 3/10 от френския вестник L'Equipe - макар че резервира суха мрежа против Сърбия.

30-годишният Стоунс оказа помощ на Трите лъва да оцелеят след сръбската офанзива през второто полувреме, с цел да подсигуряват, че Англия ще стартира своята акция на Евро 2024 с сложна победа с 1-0. Играчът на мача Джуд Белингам вкара единствения гол в мача, стреляйки с глава единствено след 13 минути.

L'Equipe, известни със суровите си оценки на играчите, дадоха на Белингам 7/10 само че това беше доста по-различна история за Stones. Централният бранител на Манчестър Сити имаше надалеч най-лошия рейтинг в 11-те на Англия, макар че съумя да победи Александър Митрович и сие в Гелзенкирхен.

Партньорът на централния бранител Марк Гуехи, който прави своя дебют на Европейско състезание, получи 5/10 като левия бек Киърън Трипиър. Десният бек Кайл Уокър се показа по-добре, като получи 6/10, същата като вратаря Джордан Пикфорд, дуото в полузащитата Трент Але...