Английският национал Джъд Белингам отново стана герой за . Халфът

...

Белингам пак вкара и пак измъкна Реал Мадрид

Английският национал Джъд Белингам още веднъж стана воин за. Халфът донесе успеха над Хетафе с 2:1 в четвъртия кръг на Ла Лига. Той вкарва за четвърти следващ мач и. Това го прави и най-резултатният футболист в испанското състезание. Реал пък има четири победи и е водач в класирането с 12 точки.

Борха Майорал даде задатък на гостите на „ Сантяго Бернабеу “ с попадение в 11-ата минута. В 47-ата Хоселу изравни, като ВАР го преглежда дълго поради подозрения за засада. Белингам вкара победния гол в петата минута на добавеното време.

Любопитно е, че преди гола на англичанина Реал уцели четири греди.

Кралския клуб изигра първия си домашен мач за този сезон на своя стадион. Новият преносим покрив беше пуснат и по този начин това стана първият мач в историята на испанското състезание, който се игра на закрито.
Източник: flashnews.bg