АНАХАЙМ, Калифорния (AP) — Хосе Рамирес записа домакинство за втори

...

Хосе Рамирес домакинства за 2-ри пореден мач, Пазителите победиха Ангелите с 4-3, за да удължат победната си серия до 8

АНАХАЙМ, Калифорния (AP) — Хосе Рамирес записа домакинство за втори следващ мач и Кливланд Гардиънс удължиха победната си серия до осем, побеждавайки Лос Анджелис Ейнджълс с 4-3 в събота вечер.

Двуръновият удар на Рамирес в четвъртия ининг против Хосе Сориано (2-5) усили преднината на Пазителите до 4-0. Това беше неговата трета от сериите през уикенда и шеста от осем мача. Той е на четвърто място в мейджърс с 15 хоумръна и има водещи в MLB 51 RBIs.

Танър Биби (3-1), който е израснал на 20 благи от Angel Stadium в Mission Viejo, взе своя първа победа от 21 април след 0-1 в предходните си пет старта. Десничарят позволи три ръна при шест попадения и означи шест в шест ининга.

Еманюел Класе позволи главен удар, само че отдръпна останалите трима нападатели в деветия за своето 16-о избавяне.

Ангелите паднаха до 6-18 вкъщи макар хоумъра на Тейлър Уорд с три ръна в четвъртия ининг. Ореолите имаха своите благоприятни условия да изравнят, само че позволиха сериозни неточности на основн...