Американец, заподозрян в изнасилване, за когото се твърди, че е фалшифицирал собствената си смърт и се е представял за гражданин на Обединеното кралство, е екстрадиран обратно в САЩ
Американец, за който се твърди, че е фалшифицирал личната си гибел, с цел да избегне обвиняване в обезчестяване в Юта, беше отхвърлен от Съединените щати Кралство и се насочва назад към Съединените щати, споделиха публични лица в петък.
Съединени американски щати. управляващите от дълго време търсят изгонването на 36-годишен мъж, който познават като Никълъс Роси, макар че той също е употребявал имената Никълъс Алахвердиан и последно Артър Найт, споделиха управляващите.
мъж, за който се счита, че е Роси, се появи в шотландска болница, измъчен от Covid, през 2022 година След това той прекара месеци в опити да убеди управляващите, че е сирак от Ирландия, който в никакъв случай не е бил в Съединени американски щати, макар че шотландски арбитър в последна сметка постанови, че е в действителност Никълъс Роси.
Когато го попитаха за Роси в петък, представител на шотландската полиция сподели: „ Помогнахме на партньорските организации с изгонването на 36-годишен мъж. “
Роси се търси по отношение на изнасилването на някогашна...
Прочетете целия текст »




