Леонардо ди Каприо получи шестата си номинация за Оскар за

...
Леонардо ди Каприо получи шестата си номинация за Оскар за
Коментари Харесай

Боб Фъргюсън на Леонардо ди Каприо вече беше емблематичен преди номинацията за Оскар

Леонардо ди Каприо получи шестата си номинация за Оскар за основна мъжка роля в четвъртък сутринта за осъществяването на американския шедьовър „ Една борба след друга “ в ролята на преуморения уединен татко и смутения бунтовник Боб Фъргюсън.

Десет години откакто завоюва премията за най-хубав артист за „ Завръщането “, това е статистика, която го слага в рядка група, която включва Даниел Дей-Луис. Включително поддържащата му номинация за „ Какво яде Гилбърт Грейп “, в този момент той е измежду група от единствено осем артисти, мъже или дами, които са постигнали този крайъгълен камък. Като цяло той има осем номинации, в това число за най-хубав филм за „ Вълкът от Уолстрийт “.

Но за Ди Каприо, съвършен режисьор, който приказва с Асошиейтед прес по телефона в четвъртък сутринта, най-важното нещо даже не са безусловно признанията, а да бъдеш част от филм, който е безконечен като „ Една борба след друга “.

„ Обичам това, което върша “, сподели Ди Каприо в телефонно изявление. " В края на краищата става дум...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР