Амбицията на Англия да започне ново начало при завръщането си

...

Англия преодоля историята на Шестте нации и копае дълбоко, за да победи Уелс в Туикенхам

Амбицията на Англия да стартира ново начало при завръщането си в Туикнхам не съумя да докара до упования фойерверк, само че те най-малко имаха устойчивостта да изкопаят 16 -14 победа над Уелс.

За първи път в историята на Шестте народи на Гинес, тимът на Уорън Гатланд водеше на интервала в крепостта на огромния си противник, откакто нахлу с 14-5 напред посредством дузпа и Алекс Ман докосна.

Но любимците отвърнаха на удара, когато Фрейзър Дингуол мина в левия ъгъл, преди Джордж Форд да се намеси, с цел да вкара решителната дузпа в 72-ата минута, възнаграждавайки по-полирано второ полувреме.

След като приключи на трето място на Световното състезание предходната есен, Англия видя първото си излизане в Туикенхам след възобновяване на своя тим като опция да се свържат още веднъж с почитателите, само че този занемарен следобяд беше прекомерно близо за комфорт.

Историята на шампионата беше основана, когато Холи Дейвидсън стана първата жена член на съдийски екип за мъжки мач – и какво б...