Албена Вулева е силно разочарована от мъжете.Блондинката е обезверена, задето

...
Албена Вулева е силно разочарована от мъжете.Блондинката е обезверена, задето
Коментари Харесай

Албена Вулева се раздели окончателно с Недик

Албена Вулева е мощно разочарована от мъжете.

Блондинката е обезверена, задето в днешно време любовта и романтиката са изцяло изчезнали и се срещат единствено по книгите или във филмите, писа „ Уикенд “.

Риалити звездата от „ ВИП Брадър “ показа разсъжденията си в обществената мрежа, а тези откровения наведоха феновете й на мисълта, че още веднъж се е разделила с дългогодишния си сътрудник Недик Недев.

Двамата изкараха дружно повече от 10 години, а през това време доста пъти се събираха и разделяха. Според осведомени свадите им в последно време зачестили и решили да си дадат отмора един от различен.

Вулева била ядосана, че му посветила най-хубавите си години и не вярвала, че в живота й ще се появи нова обич.

Раздялата им била добре пристигнала за майка й Людмила Захажаева, която по този начин и не съумя да одобри избраника на дъщеря си.
Източник: slava.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР