Ал Итихад изненадващо загуби у дома от борещия се за

...

Ал Итихад и Бензема с голяма издънка в Саудитска Арабия

Ал Итихад изненадващо загуби вкъщи от борещия се за оцеляването си отбор на Ал Раид с 1:3 в мач от елита на Саудитска Арабия. Бензема и компания не бяха на нужното равнище и разочароваха почитателите си.

Гостите играха с човек повече съвсем цялостен мач, защото Мадала Ал Олаян от състава на домакините бе изпъден с пряк червен картон още в 12-ата миунта.

Ал Раид откри резултата в 22-рата минута посредством Карим Ел Беркауи, само че Ал-Итихад бързо изравни с попадение на Ромариньо в 25-ата минута.

През втората част обаче гостите съумяха да вземат трите точки с точни изстрели на Карим Ел Беркауи в 72-рата и Мохамед Ал Досари в 90-ата минута.

След загубата Ал Итихад остава шести с 28 точки. Ал-Раид се измъкна от рисковата зона и към този момент е 15-и с 16 точки. Водач е Ал Ахли с 50 точки.
Източник: novsport.com