Пуши ли се на бензиностанция?
Ако сте дейни във „ Фейсбук”, огромна е вероятността да сте видели и даже да сте коментирали под клипа, стопкадър от който виждате нагоре. За часове той стана извънредно известен, а запечатаното на него – като че ли не просто случай, а притча на вниманието, което постоянно получават разпоредбите в нашето общество през днешния ден . И прекрасен образец по какъв начин да се реагира в сходни случаи.
Клипът беше споделен в групата „ Забелязано в София” и събра доста позитивни мнения за дейностите на служителя на бензиностанцията, който подхваща твърди ограничения против не напълно съответно изглеждащи младежи.
Докато водачът на опел с пернишка регистрация стопира да зареди, спътникът му умерено пуши вътре, даже подава ръката с цигарата си през сваленото стъкло, а по-късно и най-спокойно излиза – със запалена цигара, в непосредствена непосредственост до бензиноколонката.
Правилото „ На бензиностанцията не се пуши” евентуално е по-познато и от това, че на червен светофар не се пресича и още по-лесно обяснимо от него, само че все пак – младежът с цигарата наподобява пробва да провокира открития ред, без значение че от това може да зависи неговият живот и животът на мнозина други.
Очевидно преди решителните дейности на служителя на бензиностанцията (с алена тениска) има някакви замяна на реплики, за чието наличие може единствено да се допуска, съдейки по езика на тялото.
Но откакто думите не оказват помощ, може да се мине към дейности – умерено и методично изваждане, подготвяне и потребление на праховия пожарогасител до бензиноколонката.
Резултатът – цигарата е загасена, а колата на хулигански държащия се юноша – с потребност от съществено вътрешно разчистване.
Вижте видеото:
Клипът беше споделен в групата „ Забелязано в София” и събра доста позитивни мнения за дейностите на служителя на бензиностанцията, който подхваща твърди ограничения против не напълно съответно изглеждащи младежи.
Докато водачът на опел с пернишка регистрация стопира да зареди, спътникът му умерено пуши вътре, даже подава ръката с цигарата си през сваленото стъкло, а по-късно и най-спокойно излиза – със запалена цигара, в непосредствена непосредственост до бензиноколонката.
Правилото „ На бензиностанцията не се пуши” евентуално е по-познато и от това, че на червен светофар не се пресича и още по-лесно обяснимо от него, само че все пак – младежът с цигарата наподобява пробва да провокира открития ред, без значение че от това може да зависи неговият живот и животът на мнозина други.
Очевидно преди решителните дейности на служителя на бензиностанцията (с алена тениска) има някакви замяна на реплики, за чието наличие може единствено да се допуска, съдейки по езика на тялото.
Но откакто думите не оказват помощ, може да се мине към дейности – умерено и методично изваждане, подготвяне и потребление на праховия пожарогасител до бензиноколонката.
Резултатът – цигарата е загасена, а колата на хулигански държащия се юноша – с потребност от съществено вътрешно разчистване.
Вижте видеото:
Източник: btvnovinite.bg
КОМЕНТАРИ




