Ако е взел само райски газ и ЛСД, вероятно има

...
Ако е взел само райски газ и ЛСД, вероятно има
Коментари Харесай

За наркотиците: Експерти с коментар след трагедията в Благоевград

Ако е взел единствено божествен газ и ЛСД, евентуално има спомен за всичко, което се е случило. Той несъмнено е бил посъветван по този начин да каже, само че това може да се потвърди - аз мисля, че има цялостен спомен. Така разяснява трагичния случай от Благоевград психиатърът Веселин Герев.

Припомняме, че 20-годишен студент по философия беше упрекнат, че под въздействието на опиати е хвърлил през 5-ия етаж 16-годишна тийнейджърка, която почина на място, а различен юноша се бори за живота си.

" Смятам и че момчето, което си е тръгнало по-рано, си е тръгнало поради боязън от експанзия, само че след това се е върнало ", добави той.

И добави: " Ако би трябвало трите психоактивни субстанции да ги класифицираме - божествен газ е най-неопасен, марихуаната е последваща и най-после е ЛСД ".

Министерство на вътрешните работи приказва за везни, само че ЛСД е картон, райския газ е на флакони, постоянно към този момент марихуаната се взима на вейпове. Хората купуват пептиди, стимуланти за мъжко либидо, всичко това влиза в нашия организъм, сподели психологът Младен Владимиров.

Владимиров разясни, че би трябвало да следим какво се продава в интернет, " а тези легенди и митове за дозата прави отровата, няма приятни опиати, няма леки опиати. "
Източник: skandal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР