Академик ще изиграе четвърти мач в рамките на 10 дни.

...

Академик срещу Ирони Нахария в Балканската лига днес

Академик ще изиграе четвърти мач в границите на 10 дни. Пловдивчани са домакини на израелския Ирони Нахария в среща от Балканската лига. Мачът е на 15 декември, от 19:00ч. в зала “Сила”.

Билетите за срещата ще се продават на касата на входа на залата. Публиката би трябвало да има зелен документ.

Академик още веднъж ще зарадва своите почитатели, които участват на мача. На полувремето ще бъде изтеглена лотария за потник от предишния сезон на отбора след игра с почитателите във Facebook страницата.

На полувремето Академик още веднъж ще провокира своите почитатели да покажат баскетболните си умения. Победителят в играта за пукотевица ще получи баскетболни наколенки с протектори.

В предишния кръг в Балканската лига Академик се оправи с черногорския Ибър, а Ирони Нахария победи във вторник Берое като посетител.

В последния кръг в НБЛ момчетата на Йордан Янков се оправиха с Ямбол като посетител в неделя.

Съдии на дуела ще са гърците Никос Циопанос, Янис Бакалис и Плоутарос Елефтериадис.