ъж запали вчера колата си в центъра на Враца. Случката

...
ъж запали вчера колата си в центъра на Враца. Случката
Коментари Харесай

Подпалената кола във Враца - заради поставена скоба?

ъж възпламени през вчерашния ден колата си в центъра на Враца. Случката се разигра на площада пред Общината. Преди това нахлул с автомобила в пешеходната зона в час, в който там се движат доста хора.

Подготвил се е авансово, като е носил със себе си туба с бензин, полял автомобила и го запалил.

Един от служителите на реда, отзовал се на сигнала за случая, е потърпевш.

Една от версиите за огнената проява е възмездие поради сложена скоба преди този момент.

"Това е извънредно неразумна и глупава постъпка. Автомобили се подвигат всеки ден и даже ти да си в правото си, това не е методът. Според мен този човек би трябвало да бъде осъден тежко, с цел да схванат и другите, че по този начин не може да се прави ", сподели кметът на града Калин Каменов.

Шофьорът и кранистът, които са вдигнали колата на мъжа, също разясниха случая.

"Беше паркирал на спирката. Закачихме автомобила и той дойде. Обяснихме му, че можем да отключим колата на място и на половин цена. Той бе извънредно недодялан и реагира остро ", описаха те.

"Дори да предположим, че автомобилът му е вдигнат непозволено, което не е по този начин, не се постъпва по този метод. Всеки е неудовлетворен, когато му сложат скоба или му вдигнат автомобила. Но какво ще стане, в случай че всеки прави по този начин? Тази постъпка не би трябвало да бъде толерирана, тъй като основава наклонност ", добави кметът Калин Каменов.
Източник: vesti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР