Aerosmith се завръщат на музикалния хоризонт, а пред теб вече

...
Aerosmith се завръщат на музикалния хоризонт, а пред теб вече
Коментари Харесай

11 години по-късно: Aerosmith се завръщат

Aerosmith се завръщат на музикалния небосвод, а пред теб към този момент е видеото на групата - " What Could Have Been Love ". Сингълът е от идния нов албум на групата -  " Music From Another Dimension ", който ще бъде публикуван у нас на 6 ноември от Вирджиния Рекърдс/Sony Music.

Това е първият план на бандата с нови песни от 11 години насам! Албумът е записан в Лос Анжелис и в личното студио им в Масачузетс и е продуциран от Джак Дъглас, Стивън Тайлър и Джо Пери като се изключи три от песните, продуцирани от Тайлър и Марти Фредериксен. Той включва първите два сингъла от албума “Legendary Child ” и “What Could Have Been Love ” и съдържа 15 нови песни. Публиката в Северна Америка към този момент имаше шанса да ги чуе онлайн по време на лятото им турне - “Global Warming Tour ”.

Очакват ни здрави рок части - “Out Go The Lights, ” “Oh Yeah, ” “Luv XXX, ” “We All Fall Down, ” “Street Jesus ”, “Can’t Stop Loving You ” (дует на Стивън Тайлър с младата кънтри-поп звезда от Американ Айдъл – Кари Ъндърууд) и “Freedom Fighter ”, в която като беквокалист се включва Джони Деп.

Съвсем скоро се чакат новите дати и продължението на турнето, в поддръжка на " Music From Another Dimension ".

Източник: venera.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР