„Доц. Васил Василев: Нужни са ежегодни прегледи за рак на

...
„Доц. Васил Василев: Нужни са ежегодни прегледи за рак на
Коментари Харесай

Доц. Васил Василев: Нужни са ежегодни прегледи за рак на простатата

„Доц. Васил Василев: Нужни са годишни прегледи за рак на простатата, защото освен това заболяване няма съвсем никакви признаци.“

Това сподели урологът доцент Васил Василев, който беше посетител в предаването „Делници“ с водещ Николай Колев.

Доцент Василев изясни, че след увеличението на простатата идващият най-често срещан проблем бил обвързван с камъните в бъбреците. По думите му огромна част от хората, живеещи в България, Гърция, Турция, Македония и Сърбия страдат точно от бъбречни болести и това ненапълно се дължало на по-топлия климат, храненето и по-малкият банкет на течности.

Урологът засегна и бъбречните болести, които се срещат при дамите, измежду тях той открои циститът.

„Буквално няма жена, която да не се е сблъсквала с този проблем – паренето при уриниране, честото уриниране или кървенето при уриниране. Това са доста неприятни инфекции, които мъчат дамите, упорити са и от време на време постоянно се повтарят“, сподели още гостът.
Източник: eurocom.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР